Akgün Grup Granit

Adres Yuva Mh. Mermerciler Sitesi 3707. Cd.
No:14 Yenimahalle / ANKARA

İletişim 0312 396 00 04
0530 111 70 45

Hakkımızda

Ankara ve çevre illerde sektörde lider ve öncü durumda bulunan Akgün Grup Granit ile her eve ofise ve işyerlerine uygun tasarımlarda tezgahlara sahip olabilirsiniz.

Sahip olduğu bilgi birikim ve kurumsal imajı ile % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Akgün Grup Granit, uzman ve tecrübeli kadrosu, son teknoloji ekip ve ekipmanlarının yanı sıra tezgah üretiminde başta granit mutfak tezgahı, calisco mutfak tezgahı olmak üzere kullandığı dünya çapındaki markaları ve en iyisini hedefleme politikası ile müşterilerine spesifik çözümler sunmaktadır.

Akgün Grup Granit başta granit ve çimstone olmak üzere onlarca farklı malzeme ve ürünle yüzlerce birbirinden değerli tasarımları sizler için kaliteli isçilikle bir araya getirmektedir. Mutfak ürünlerinizin ve tezgâhların yapılması aşamasında öncelikle ölçülendirme yapan ve yerinde ölçme işlemi ile kusursuz bir ürün ortaya çıkarmaya çalışan uzman ve tecrübeli ekibin ölçülendirme sonrası tasarım imalat ve montaj aşamaları ile harikulade bir iş ortaya çıkardığını görebilirsiniz.

Akgün Grup Granit özellikle kristal yapıdaki doğal granit malzemeleri ile yapılan dayanıklı ve kaliteli ürünleri son derece özel bir üretim aşaması ile sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Kurumsal kimliği ile ön plana çıkan Ankara tezgah 7 / 24 iletişim adresleri ile sizlere özel çözümleri kesintisiz olarak vermektedir. Tezgah konusunda aklınıza gelebilecek her tasarım soru ve izlenimleri görebileceğiniz firmamızda sizlerin beğenisine sunulacak ürünleri kataloglar halinde önünüze sereceğiz. Alternatif tasarımlar ve üretimlerle son derece popüler ürünlerin de bulunduğu Ankara tezgah ürünlerinde cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları siz değerli müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Bu açıdan onlarca farklı avantajı tek noktada bulacağınız firmamızda çözüm odaklı müşteri ilişkileri, kalite odaklı ürün üretimi ve güven veren ticari anlayış ile sizleri son derece avantajlı bir tezgâh üreticisi ile buluşturacağız.

Akgün Grup Granit Mermer

Yuva Mh. Mermerciler Sitesi 3707. Cd.
No:14 Yenimahalle / ANKARA

0312 396 00 04 - 0530 111 70 45

info@akgungrupgranit.com.tr

WhatsApp chat